CZY POZNAMY DZIŚ NOWEGO WICEBURMISTRZA TARGÓWKA?

Już dziś o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek, odbędzie się XXIII Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

W zapowiadanym porządku obrad dzisiejszej sesji, nie ma co prawda punku dotyczącego wyboru nowego wiceburmistrza, jednak nie takie rzeczy działy się na sesjach w naszej dzielnicy.  Wybór potencjalnych kandydatek na stanowisko wiceburmistrza Targówka jest czysto hipotetyczny.  Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że żadna z pokazanych na zdjęciu głównym radnych nie obejmie tej funkcji. Ciekawi jesteśmy waszych opinii nt. tego, co kolokwialnie ujmując – mówi się na mieście.

Ponizej przedstawiamy porządek obrad dzisiejszej XXIII sesji Rady Dzielnicy Targówek:

1. Otwarcie obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXI Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
3. Przyjęcie protokołu z XXII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
4. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady m.st. Warszawy, w sprawie przystąpienia do sporządzania zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy
5. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie nadania nazwy obiektowi miejskiemu w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
6. Przedstawienie przez Przewodniczących Komisji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy sprawozdań ze swojej działalności za 2019 r.
7. Informacja Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy na temat realizacji Stanowiska Nr 130/2019 Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z dnia 11 grudnia 2019 r. w sprawie przydzielenia dodatkowych środków finansowych przeznaczonych na inwestycje oświatowe w Dzielnicy Targówek.
8. Informacje bieżące i wolne wnioski.
9. Zamknięcie obrad.

 

porządek obrad, źródło: targowek.waw.pl  

Bernard Jankowski

Redaktor Naczelny Mieszkańca Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.