Pożary samochodów na Bródnie

18 marca około godziny 3:00 w nocy doszło do pożaru przy ulicy Ogińskiego 11. Znajdujący się na parkingu samochód spłonął, a dwa auta znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie uległy nadpaleniu.

Poniżej zamieszczamy nagranie z akcji ratunkowej straży pożarnej. Film powstał dzięki czujności Pani Aldony, która transmitowała interwencję strażaków na żywo za pośrednictwem facebookowej grupy „TARGÓWEK BRÓDNO ZACISZE TeBeZeT”.

2 1024x768 - Pożary samochodów na Bródnie - targówek, samochód, pożar, parking, bródno

Dwa tygodnie, cztery pożary, trzy samochody…    

Sąsiedzi boją się o swoje pojazdy, a obawy wydają się słuszne. Kto mieszka na Bródnie trochę dłużej wie, że w tej okolicy podobne zdarzenia miały już miejsce w przeszłości. I to wcale nie tak odległej – tylko w ostatnich dwóch tygodniach mieliśmy cztery pożary, w których spłonęły trzy auta, a kilka zostało nadpalonych.

Do pierwszego pożaru doszło w nocy 11 marca przy ulicy Ogińskiego. Na parkingu pomiędzy dwoma blokami spłonęły dwa samochody. Tej samej nocy ogień trawił samochód znajdujący się nieopodal ulicy Siedzibnej. 12 marca, a więc kilkanaście godzin później, straż pożarna znowu musiała przyjechać na ulicę Ogińskiego, żeby zmagać się z pożarem auta. Ostatni – czwarty pożar to ten z 18 marca.

Bernard Jankowski

Redaktor Naczelny Mieszkańca Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.