Plac zabaw Nivea oraz ławka dla karmiących mam przy DK Świt

Plac zabaw Nivea i ławka dla karmiących mam to kolejny temat, który poruszam w tym blogu. Dzisiaj mam przyjemność opisać Wam nowy plac zabaw Nivea oraz ławkę dla karmiących mam, które można obejrzeć przy DK Świt w Warszawie.

Plac zabaw Nivea jest idealnym miejscem do zabawy dla dzieci w różnym wieku. Ma piękne i bezpieczne automaty do gier, slide i trampolina, a także różnego rodzaju huśtawki i piaskownicę. Na placu zabaw są też altany, gdzie rodzice mogą odpocząć bądź uczestniczyć w grach z dziećmi. Dodatkowo, całe przedsięwzięcie jest objęte Patronatem Medialnym TVN oraz Nivea, co gwarantuje bezpieczeństwo i doskonałość wszystkich instalacji na Placu Zabaw.

Drugim elementem otoczenia, o którym chcę poinformować jest ławka dla karmiących mam przy DK Świt. Jest to inteligentne i ergonomiczne rozwiązanie, które powstało z myślą o dobrobycie matki i jej dziecka. Dzięki ławce każdy może dyskretnie karmić swoje niemowlaki nie martwiąc się o to, czy ma odpowiednie warunki do tego. Ławka jest bowiem wyposażona w regulowane podnóżki, a także miseczki dosyć cienkie materiały laminowane lub winylowe co umożliwia przekazywanie ciepla. Materiały są odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne co zapewnia trwałość produktu na bardzo długie lata użytkowania.

Plac zabaw Nivea oraz ławka dla karmiących mam powstały przy DK Świt w Krakowie – i to na mocy porozumienia pomiędzy Gminą Miasta Krakowa, a firmą Nivea.

Od dawna szukano dróg, by usprawnić miejscowe życie rodzinne i uprzyjemnić czas wolny w tym rejonie – oraz pomóc rodzinom w opiece nad najmłodszymi. Dlatego powstało Centrum Przedmieścia Mlecznego skupiające plac zabaw, ławkę dla mam karmiących oraz przeróżne inne urządzenia w postaci zjeżdżalni, huśtawek i domków do zabawy.

Plac jako całość ma definitywnie uatrakcyjnić park oraz stać się ogromnym drawerem dla rodzin z dziećmi. Jest realizowany bezpośrednio ze strony Nivea – a więc mali odwiedzający teren mogą być osobistymi świadkami troski, jaką Nivea okazuje maluchom.

Podobnie ławka dla mam karmiących ma udogodnić im trochę chwil wytchnienia pośrodku tylu atrakcji i możliwości spaceru. Konstrukcyjny wygląd projektu (który jest połaczeniem starannych form oraz nowoczesnego rysunku), ma sprawić, by okolica była piękniejsza i cieszyła oko już na pierwszy rzut oka.

Ten projekt to przykład tego, jak powinno się tworzyć otoczenie dla rodzin.
Mamy ikonograficzne uzasadnienie potrzebcho czasowego wytchnienia w otoczeniu zapewniającym radość maluchom – co jest źródłem relaksu dla rodziców.

Miasto Nowy Sącz po raz kolejny udowodniło, że jest przyjaznym mieszkańcom miastem. W okolicy nowego centrum handlowego DK Świt od niedawna działa plac zabaw Nivea oraz (Ł)awka dla karmiących mam.

Plac zabaw Nivea składa się z trzech części. Dwa podesty składające się z licznych urządzeń wymagających aktywności ruchowej maluchów; siatki do wspinaczki, bujak, elementy do balansowania i wiele innych. Podesty są odpowiednio oświetlone i monitorowane przez bezpieczeństwo placu. Osobna część placu zabaw to ruchome urządzenia, takie jak huśtawki, zjeżdżalnie i koła linkowe. Można tam także spotkać minidinozaury, koniki i stanowisko malarskie dla prawdziwych artystów!

Oprócz niesamowitego placu zabaw, przy DK Świt powstała ławka dla karmiących mam. Jest ona wygodna i pozwala ciociom czy mamom na komfortowe karmienie swoich dzieci. Ławka jest funkcjonalna – posiada podniesione oparcie oraz boczną suwakową kanapkę do wygodnego upchnięcia butelek czy jedzenia. Ławka jest otoczona panelami szklanymi z ozdobnymi otworami, dzięki czemu możesz w spokoju obserwować swoje dziecko podczas gry na placu zabaw Nivea. Całość jest też usytuowana w bezzerowej lokalizacji – nieopodal centrum handlowego oraz nowo otwartego 19 maja parku linowego As Adventure Park Sącz.